צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
בעידו צלמים מביאים את האנרגיה הצעירה אל יום החתונה שלכם. עם אנרגיות חיוביות, חיוך ענקי על השפתיים וחוש הומור מפותח – רואים את התוצאות של הכימיה אתכם וביניכם בכל תמונה.

בחתונה שלכם הכי תיהנו מהצילומים

מבחינתנו עולם הצילום זו לא סתם עבודה, אלא מזכרת לכל החיים! חשוב לנו שעניין הצילום יהיה החלק הכי מהנה מבחינתכם בחתונה, יותר מהמוזיקה, יותר מהאוכל, יותר מהכ-ווווו-ל. לכן, לפני היום הגדול אנחנו נפגשים, מכירים אתכם, שומעים מה אתם מחפשים, וקולטים את הראש שלכם. זו הדרך היחידה לדעתו שהצילום באמת ישקף את מי שאתם, את האופי המיוחד ואת הסגנון הייחודי שלכם. במסגרת הפגישה אנחנו מתאימים לכם את החבילה המושלמת ליום שלכם, שכוללת בדיוק את מה שאתם צריכים. בחבילה ניתן לשלב: אלבומים דיגטליים, הגדלות, עריכת וידיאו, חומרי גלם וגם צילום מגנטים.

התמונות הכי יפות מתקבלות כשאתם פשוט אתם

אנחנו לא מאמינים בבימויים, ולא אוהבים את זה. זה מזכיר לנו חתונות מהאייטיז, ולא בקטע טוב. לכל זוג יש את היופי המיוחד שלו, את הבדיחות הפרטיות שלו, את הרגעים הקטנים והמיוחדים אלה שפשוט קורים באופן ספונטני, ולא בשום סיטואציה אחרת ולשום זוג אחר.

כאן – אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו אוהבים לתפוס את הרגעים שלכם, להתאים לכם את סגנון הצילום ולהכניס אלמנטים יצירתיים משלנו כדי שכל תמונה תצא WOW.

מהרגע שאנחנו מגיעים לאולם, אתם לא תרגישו אותנו. אנחנו הופכים להיות פשוט חלק מהקהל, אבל לרגע לא עוצרים את הצילומים. אנחנו משתמשים בציוד מתקדם ואיכותי, לתיעוד כל הרגעים. אנחנו מצלמים את האורחים, והתמונות מוקרנות על הקירות של האולם, להנאתם ולהפתעתם.

קצת עלינו

מרב התרגשות שכחנו לספר קצת עלינו, אז הנה כמה פרטים: החברה שלנו צעירה ודינמית, עם ניסיון אינטסיבי של 3 שנים תחת המותג הזה. אבל מעבר לכך, יש לנו ניסיון של כעשור בתחום הצילום, ככה שאנחנו אולי צעירים, אבל סופר מנוסים.

מה אתם מקבלים?

  • יש לנו 5 צלמים קבועים, ולכל אירועים אנחנו שולחים לפחות 2 צלמי סטילס ועוד צלם וידיאו. מעבר לזה אנחנו מביאים איתנו רחפן שמצלם הכול מלמעלה - עלינו. ללא תוספת תשלום. ככה, כי גם לנו מתחשק לתת לכם מתנה לחתונה.

  • ביום החתונה אנחנו מלווים את הכלה לאורך כל היום, משלב ההכנות בבית המלון, בבית או בסטודיו, דרך הצילומים בחוץ, ועד לסיום המוצלח של האירוע שלכם.

  • למעוניינים ניתן לשלב צילומי רווקות או טראש בצהריים או אחה"צ (בהתאם לעונה) או אם אתם ממש זורמים – אפשר גם בזריחה בים המלח, כמה שעות של כיף טהור, בלוקיישנים הכי יפים בארץ.

  • רוצים לשלב בתמונות אביזרים? רוצים שהקופסה של הטבעת תצטלם באופן מושלם? אנחנו דואגים לכל הפרטים ומייעצים לכם בדיוק איפה אפשר להשיג את האביזרים הכי פוטוגניים.

  • רוצים להפיק קליפ מיוחד לחברים או להפציע בסרטון את האורחים? נשמח לעזור לכם גם עם זה, ולהפיק איתכם קליפ מושקע, שכמותו לא ראיתם בשום מקום אחר.
רוצים לשמוע עוד? אז בואו ניפגש. התקשרו ונשמח לעמוד לשירותכם: 053-9365945
 
עידו צלמים צילום חתונות